«ЗОЛОТИЙ ТЕЛЕСИК». ТЕНДЕНЦІЇ...

Пошук

Планы театра

У 2014 році театром планується 6 прем'єр. Так, як цей рік — рік ювілею Тараса Шевченка, то відзначати його будемо музичною виставою “Великий Льох” за його однойменною поемою-містерією. Вона адресована старшокласникам, студентам, молоді  і всім, хто цікавиться творчістю поета-пророка.

Театр продовжує творчу співпрацю з відомим українським письменником Іваном Андрусяком. Цього разу для найменшеньких глядачів у березні вийде вистава  “Зайчикові знахідки”. Проста і повчальна історія про маленького зайчика, що допоміг і маленьким  звірятам, і тим, хто набагато більший за нього.

Для найменшеньких глядачів театр, вперше в своїй практиці, задумав маленьку виставу-гру «Веселий садочок» у фойє, в якій діти зможуть не тільки слідкувати за сюжетом, але й, насамперед, брати участь в цьому дійстві, активно рухаючи його до кінцевої мети.

Далі в планах театру вистава до 120-річного ювілею Олександра Довженка, ім'я якого має наш театр. Харківський режисер Олександр Ковшун здійснить у червні постановку для школярів за творами митця та сторінками його біографії. Вистава буде мати назву «Ріка життя». Прем’єрний показ цієї вистави відбудеться у вересні на Всеукраїнських Довженківських читаннях у Сосниці.

Для учнів середнього віку приготуємо виставу про легендарного героя-земляка Іллю Муромця. П'єсу з назвою «Ілля Муромець» створив чернігівський автор Віталій Топчій. У виставі будуть діяти і сам звитяжний герой, і князі Мстислав та Володимир, і Соловей-розбійник.

Наприкінці року вийде вистава “Нові пригоди маленького Мука” за п'єсою Олександра Герасимова, в основу якої лягли казки німецького письменника Гауфа. Маленький Мук буде попадати у різні історії, але завжди щасливо з них виходити.

У 2014 році ми почнемо дворічний проект по створенню вистави  для дорослих. 

Традиційно в театрі відбудуться і День Святого Миколая,і Новорічні ранки, і нове видовище для всіх, хто любить зустрічати зимові свята.  
 
Продовжить роботу Творча Експериментальна  Майстерня (керівник Рената Гафурова). В планах роботи майстерні постановки вистав: «Всі хлопчики – дурні»
К. Драгунської, «Досьє на Замазуру» Я.Главацького, «Пробач мені» за твором Б. Железняка «Опудало»,  «Біда від ніжного серця» В.Сологуба та поетичної програми  «На кромке сердца».


«ЗОЛОТИЙ ТЕЛЕСИК». ТЕНДЕНЦІЇ...
«ЗОЛОТИЙ ТЕЛЕСИК». ТЕНДЕНЦІЇ...

VІІІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок “Золотий Телесик - 2011», що проходив з 24 по 27 травня у Львові, зібрав 14 театрів з України, Білорусі, Болгарії, Польщі та Російської Федерації. Традиційно на фестивалі були представлені 5 навчальних театральних закладів з України і Польщі. І традиційно щирими були львівська гостинність та ввічливість.

Вистави Фестивалю ще раз підтвердили тенденцію розвитку європейського театру ляльок, як театру, де домінує «живий план» з епізодичною грою з лялькою. Тобто, час «театру Образцова» чи «театру Афанасьєва» з їхнім універсальним володінням лялькою та вмінням ставити її в епіцентрі дійства, вже минув. Сучасний театр ляльок все більше проникає на «тюгівську територію». Або, в контексті звичок та інтересів теперішньої публіки, майстерно створює досить яскраві видовища. Але вони, по великому рахунку, нічого не дають «ні розуму, ні серцю».


 

Фотоконкурс


Дорогі наші глядачі, пропонуємо вам взяти участь у фотоконкурсі «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я». У багатьох з вас зберігаються світлини, на яких ви і ваш малюк сфотографовані в нашому театрі.тНадсилайте найцікавіші на наш фотоконкурс.
Роботи можна надсилати у зручний для вас спосіб:
- На електронну адресу театру chernigov.teatr@gmail.com
- Вислати поштою на адресу театру : Чернігівський обласний театр ляльок, Проспект Перемоги,135, Чернігів 14013 з поміткою на фотоконкурс «МАМА,ТАТО,Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я»
- Особисто привезти в театр
- А також викласти в альбом «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я» на сторінку театру в контакті http://vk.com/club33415852

При відправці необхідно вказати прізвище і контактні телефони.
Найцікавіші фотографії будуть виставлені в фойє театру і розміщені на сайті театру.
Автори найкращих фотографій отримають дипломи і подарунки.
    buy microsoft office ultimate 2007 microsoft windows server 2012 r2 standard 64 bit iso excel 2010 home and student sp1
http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... buy photoshop cs5 mac discount photoshop cs3 mac price of ilife 09 buying microsoft office 2010 student cheapest microsoft office 2007 small business oem
    price of windows xp professional purchase after effects http://socialwork.columbia.edu/sites/all...
buying adobe creative suite 5 design premium order windows 7 recovery disc discount windows 7 students software
    buy windows 8 enterprise quicken discount download buy ms office 2008 mac business ed
purchase nero 7 essentials where to purchase photoshop cs4 buy microsoft powerpoint 2008