Мрія

Мрія
У мене є Мрія: щоб на місці приміщення нашого театру ляльок імені Олександра Довженка постав Палац казки, як на проекті 2008 року (на фото).

Про це мрію від дня створення Чернігівського обласного театру ляльок у році. І, особливо, з 1996 року, коли нам, лялькарям, надали не пристосовану для театральної справи споруду колишнього кінотеатру ім.О.П.Довженка.

Наш театр, як театрально-видовищне підприємство під керівництвом директора пані Тетяни Коваль, визнаний Головним управлінням культури Чернігівської облдержадміністрації найкращим серед театрів області за підсумками першого півріччя.

Реконструйоване приміщення було б довгоочікуваним дарунком держави України її маленьким та дорослим глядачам. Дійсним розвитком естетичного смаку і етичного виховання. Особливо тепер, коли поширюється інформація про Нову Гуманітарну Політику України. Доречно згадати, що 1994 року програму Державної Гуманітарної Політики розробив тодішній Міністр культури України Іван Дзюба, але її так і не впроваджено у життя.

Мистецтво театру ляльок повинне отримати достойне місце та бути визнане в Україні, як у розвинутих європейських країнах.

Кожного вечора, виходячи з приміщення театру, уявляю, що це вже справжній казковий палац і з гори, між зірками, дивиться на нас безсмертна душа Довженка. Дивиться і радісно усміхається.

cheap rosetta stone spanish level 1 buy windows 7 pro activation key rosetta stone mandarin used
price of windows xp 64 bit in india download excel 2008 add ins mac cheapest windows 7 academic visio 2007 buy buy iwork 09 melbourne buy lightwave 3d software
    used microsoft outlook cost of windows xp professional purchase windows xp home download
download microsoft office 2007 basic oem http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/... http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/...