Мрія

Пошук

Планы театра

У 2014 році театром планується 6 прем'єр. Так, як цей рік — рік ювілею Тараса Шевченка, то відзначати його будемо музичною виставою “Великий Льох” за його однойменною поемою-містерією. Вона адресована старшокласникам, студентам, молоді  і всім, хто цікавиться творчістю поета-пророка.

Театр продовжує творчу співпрацю з відомим українським письменником Іваном Андрусяком. Цього разу для найменшеньких глядачів у березні вийде вистава  “Зайчикові знахідки”. Проста і повчальна історія про маленького зайчика, що допоміг і маленьким  звірятам, і тим, хто набагато більший за нього.

Для найменшеньких глядачів театр, вперше в своїй практиці, задумав маленьку виставу-гру «Веселий садочок» у фойє, в якій діти зможуть не тільки слідкувати за сюжетом, але й, насамперед, брати участь в цьому дійстві, активно рухаючи його до кінцевої мети.

Далі в планах театру вистава до 120-річного ювілею Олександра Довженка, ім'я якого має наш театр. Харківський режисер Олександр Ковшун здійснить у червні постановку для школярів за творами митця та сторінками його біографії. Вистава буде мати назву «Ріка життя». Прем’єрний показ цієї вистави відбудеться у вересні на Всеукраїнських Довженківських читаннях у Сосниці.

Для учнів середнього віку приготуємо виставу про легендарного героя-земляка Іллю Муромця. П'єсу з назвою «Ілля Муромець» створив чернігівський автор Віталій Топчій. У виставі будуть діяти і сам звитяжний герой, і князі Мстислав та Володимир, і Соловей-розбійник.

Наприкінці року вийде вистава “Нові пригоди маленького Мука” за п'єсою Олександра Герасимова, в основу якої лягли казки німецького письменника Гауфа. Маленький Мук буде попадати у різні історії, але завжди щасливо з них виходити.

У 2014 році ми почнемо дворічний проект по створенню вистави  для дорослих. 

Традиційно в театрі відбудуться і День Святого Миколая,і Новорічні ранки, і нове видовище для всіх, хто любить зустрічати зимові свята.  
 
Продовжить роботу Творча Експериментальна  Майстерня (керівник Рената Гафурова). В планах роботи майстерні постановки вистав: «Всі хлопчики – дурні»
К. Драгунської, «Досьє на Замазуру» Я.Главацького, «Пробач мені» за твором Б. Железняка «Опудало»,  «Біда від ніжного серця» В.Сологуба та поетичної програми  «На кромке сердца».


Мрія
У мене є Мрія: щоб на місці приміщення нашого театру ляльок імені Олександра Довженка постав Палац казки, як на проекті 2008 року (на фото).

 

Про це мрію від дня створення Чернігівського обласного театру ляльок у році. І, особливо, з 1996 року, коли нам, лялькарям, надали не пристосовану для театральної справи споруду колишнього кінотеатру ім.О.П.Довженка.

Наш театр, як театрально-видовищне підприємство під керівництвом директора пані Тетяни Коваль, визнаний Головним управлінням культури Чернігівської облдержадміністрації найкращим серед театрів області за підсумками першого півріччя.

Реконструйоване приміщення було б довгоочікуваним дарунком держави України її маленьким та дорослим глядачам. Дійсним розвитком естетичного смаку і етичного виховання. Особливо тепер, коли поширюється інформація про Нову Гуманітарну Політику України. Доречно згадати, що 1994 року програму Державної Гуманітарної Політики розробив тодішній Міністр культури України Іван Дзюба, але її так і не впроваджено у життя.

Мистецтво театру ляльок повинне отримати достойне місце та бути визнане в Україні, як у розвинутих європейських країнах.

Кожного вечора, виходячи з приміщення театру, уявляю, що це вже справжній казковий палац і з гори, між зірками, дивиться на нас безсмертна душа Довженка. Дивиться і радісно усміхається.

 

 

Фотоконкурс


Дорогі наші глядачі, пропонуємо вам взяти участь у фотоконкурсі «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я». У багатьох з вас зберігаються світлини, на яких ви і ваш малюк сфотографовані в нашому театрі.тНадсилайте найцікавіші на наш фотоконкурс.
Роботи можна надсилати у зручний для вас спосіб:
- На електронну адресу театру chernigov.teatr@gmail.com
- Вислати поштою на адресу театру : Чернігівський обласний театр ляльок, Проспект Перемоги,135, Чернігів 14013 з поміткою на фотоконкурс «МАМА,ТАТО,Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я»
- Особисто привезти в театр
- А також викласти в альбом «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я» на сторінку театру в контакті http://vk.com/club33415852

При відправці необхідно вказати прізвище і контактні телефони.
Найцікавіші фотографії будуть виставлені в фойє театру і розміщені на сайті театру.
Автори найкращих фотографій отримають дипломи і подарунки.
    cheap rosetta stone spanish level 1 buy windows 7 pro activation key rosetta stone mandarin used
price of windows xp 64 bit in india download excel 2008 add ins mac cheapest windows 7 academic visio 2007 buy buy iwork 09 melbourne buy lightwave 3d software
    used microsoft outlook cost of windows xp professional purchase windows xp home download
download microsoft office 2007 basic oem http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/... http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/...
    buy nero 7 ultra edition buy roxio toast mac cheapest powerdirector
cheapest iwork 08 purchase autodesk inventor lt cheap microsoft windows 7