Відкидаючи ідеологічне підґрунтя...

Пошук

Планы театра

У 2014 році театром планується 6 прем'єр. Так, як цей рік — рік ювілею Тараса Шевченка, то відзначати його будемо музичною виставою “Великий Льох” за його однойменною поемою-містерією. Вона адресована старшокласникам, студентам, молоді  і всім, хто цікавиться творчістю поета-пророка.

Театр продовжує творчу співпрацю з відомим українським письменником Іваном Андрусяком. Цього разу для найменшеньких глядачів у березні вийде вистава  “Зайчикові знахідки”. Проста і повчальна історія про маленького зайчика, що допоміг і маленьким  звірятам, і тим, хто набагато більший за нього.

Для найменшеньких глядачів театр, вперше в своїй практиці, задумав маленьку виставу-гру «Веселий садочок» у фойє, в якій діти зможуть не тільки слідкувати за сюжетом, але й, насамперед, брати участь в цьому дійстві, активно рухаючи його до кінцевої мети.

Далі в планах театру вистава до 120-річного ювілею Олександра Довженка, ім'я якого має наш театр. Харківський режисер Олександр Ковшун здійснить у червні постановку для школярів за творами митця та сторінками його біографії. Вистава буде мати назву «Ріка життя». Прем’єрний показ цієї вистави відбудеться у вересні на Всеукраїнських Довженківських читаннях у Сосниці.

Для учнів середнього віку приготуємо виставу про легендарного героя-земляка Іллю Муромця. П'єсу з назвою «Ілля Муромець» створив чернігівський автор Віталій Топчій. У виставі будуть діяти і сам звитяжний герой, і князі Мстислав та Володимир, і Соловей-розбійник.

Наприкінці року вийде вистава “Нові пригоди маленького Мука” за п'єсою Олександра Герасимова, в основу якої лягли казки німецького письменника Гауфа. Маленький Мук буде попадати у різні історії, але завжди щасливо з них виходити.

У 2014 році ми почнемо дворічний проект по створенню вистави  для дорослих. 

Традиційно в театрі відбудуться і День Святого Миколая,і Новорічні ранки, і нове видовище для всіх, хто любить зустрічати зимові свята.  
 
Продовжить роботу Творча Експериментальна  Майстерня (керівник Рената Гафурова). В планах роботи майстерні постановки вистав: «Всі хлопчики – дурні»
К. Драгунської, «Досьє на Замазуру» Я.Главацького, «Пробач мені» за твором Б. Железняка «Опудало»,  «Біда від ніжного серця» В.Сологуба та поетичної програми  «На кромке сердца».


Відкидаючи ідеологічне підґрунтя...

 

Відкидаючи ідеологічне підґрунтя виникнення першого державного театру ляльок в Чернігові в 1921 році, нас цікавив сам факт створення цього театру в нашому місті. Але доречно зауважити - нині багато  хто з відомих лялькарів констатує, що зі зникненням ідеологічного тиску щезло усвідомлення, що створювати далі. Залишається, хіба що, розважати ... Але Україна - держава з глибоким історичним корінням (у 2012 році виповнюється 1160 років зародження української державності, зародження Україні - Руси),

національними героями, традиціями, культурою. Театри мають створювати високохудожні різножанрові, багатофункціональні вистави, що володіють мовою світовідчуття, повністю зрозумілого тим, хто належить до цієї культури. Кожний національний театр, як і кожна сім'я, кожна людина, завжди знає своє коріння. Не будемо обманюватися щодо глобалізації світу. Історія вчить, що кожна держава, щоб бути успішною, має починати не з лібералізму, а з укріплення державності.
Вже немає прописів художніх рад та інших контролюючих органів. Є ідеологія української державності. Театри самостійно вибирають форму,зміст і методи своєї діяльності. Вони збільшувальне скло, яке під своїм кутом зору зображує життя. Вони не відтворюють реальності, а створюють іншу ... А держава «має захищати людину і забезпечувати справедливість, реалізацію спільних інтересів».

 

 

 

Фотоконкурс


Дорогі наші глядачі, пропонуємо вам взяти участь у фотоконкурсі «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я». У багатьох з вас зберігаються світлини, на яких ви і ваш малюк сфотографовані в нашому театрі.тНадсилайте найцікавіші на наш фотоконкурс.
Роботи можна надсилати у зручний для вас спосіб:
- На електронну адресу театру chernigov.teatr@gmail.com
- Вислати поштою на адресу театру : Чернігівський обласний театр ляльок, Проспект Перемоги,135, Чернігів 14013 з поміткою на фотоконкурс «МАМА,ТАТО,Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я»
- Особисто привезти в театр
- А також викласти в альбом «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я» на сторінку театру в контакті http://vk.com/club33415852

При відправці необхідно вказати прізвище і контактні телефони.
Найцікавіші фотографії будуть виставлені в фойє театру і розміщені на сайті театру.
Автори найкращих фотографій отримають дипломи і подарунки.
    http://ethics.arizona.edu/sites/default/... price of windows xp original buy microsoft office 2007 professional product key
buy mac os x lion software online download audition http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... buy premiere elements 3 cheap pinnacle studio 14 hd buy photoshop cs6 student discount
    student discount microsoft office uk adobe software dreamweaver cc to buy download microsoft office word 2008
cheap photoshop cs4 for mac http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/... adobe photoshop lightroom 5 discount software
    best buy office 2010 windows microsoft office 2010 discount code cheap cubase 5
buy photoshop lightroom software quicken cheap cost of after effects cc