СТОРІНКА ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА

Пошук

Планы театра

У 2014 році театром планується 6 прем'єр. Так, як цей рік — рік ювілею Тараса Шевченка, то відзначати його будемо музичною виставою “Великий Льох” за його однойменною поемою-містерією. Вона адресована старшокласникам, студентам, молоді  і всім, хто цікавиться творчістю поета-пророка.

Театр продовжує творчу співпрацю з відомим українським письменником Іваном Андрусяком. Цього разу для найменшеньких глядачів у березні вийде вистава  “Зайчикові знахідки”. Проста і повчальна історія про маленького зайчика, що допоміг і маленьким  звірятам, і тим, хто набагато більший за нього.

Для найменшеньких глядачів театр, вперше в своїй практиці, задумав маленьку виставу-гру «Веселий садочок» у фойє, в якій діти зможуть не тільки слідкувати за сюжетом, але й, насамперед, брати участь в цьому дійстві, активно рухаючи його до кінцевої мети.

Далі в планах театру вистава до 120-річного ювілею Олександра Довженка, ім'я якого має наш театр. Харківський режисер Олександр Ковшун здійснить у червні постановку для школярів за творами митця та сторінками його біографії. Вистава буде мати назву «Ріка життя». Прем’єрний показ цієї вистави відбудеться у вересні на Всеукраїнських Довженківських читаннях у Сосниці.

Для учнів середнього віку приготуємо виставу про легендарного героя-земляка Іллю Муромця. П'єсу з назвою «Ілля Муромець» створив чернігівський автор Віталій Топчій. У виставі будуть діяти і сам звитяжний герой, і князі Мстислав та Володимир, і Соловей-розбійник.

Наприкінці року вийде вистава “Нові пригоди маленького Мука” за п'єсою Олександра Герасимова, в основу якої лягли казки німецького письменника Гауфа. Маленький Мук буде попадати у різні історії, але завжди щасливо з них виходити.

У 2014 році ми почнемо дворічний проект по створенню вистави  для дорослих. 

Традиційно в театрі відбудуться і День Святого Миколая,і Новорічні ранки, і нове видовище для всіх, хто любить зустрічати зимові свята.  
 
Продовжить роботу Творча Експериментальна  Майстерня (керівник Рената Гафурова). В планах роботи майстерні постановки вистав: «Всі хлопчики – дурні»
К. Драгунської, «Досьє на Замазуру» Я.Главацького, «Пробач мені» за твором Б. Железняка «Опудало»,  «Біда від ніжного серця» В.Сологуба та поетичної програми  «На кромке сердца».


СТОРІНКА ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА

У поліпшенні загального культурного рівня громадян України важливу роль може відігравати і театральне мистецтво – вагома складова культури. І особливо мистецтво театру ляльок – першого театру в житті дитини... „Основними засадами державної політики у сфері культури є: ... визначення естетичного виховання дітей та юнацтва пріоритетом розвитку культури” (Стаття 3. Закон України №2778-VI Про культуру). Очевидно, що мистецтво граючої ляльки – універсальне та охоплює всі вікові категорії глядачів.
„Лялька є особливим засобом пізнання світу. Лялька – вічний персоніфікований згусток енергії, а у театрі ляльок дуже важливий ритм, який людина одержує при народженні, що дозволяє людині бачити, чути, почувати, любити й розуміти; який і робить людину людиною”.
Ми започатковуємо культурно-мистецький проект „Українські класики на нашій сцені”. Перша частина – „Тарас Шевченко. Поема-містерія „Великий Льох”. Це символ вічного народного духу; віри у відродження; духовні скарби, що укриті в недосяжному для чужинців Великому льосі... Вистава- рок-опера.
Тарас Шевченко

У ХVІІІ столітті на Чернігівщині постійно гралися вертепні вистави.
Для розширення культурного розвитку розмаїття, відтворення навичок, звичаїв, форм показу – театр створить вертепну виставу. Цим сприятиме збереженню нематеріальної культурної спадщини України.
В рамках роботи „Товариства друзів Котигорошка” в цікавій ігровій формі маленькі глядачі будуть знайомитись зі славними сторінками історії України, традиціями українського народу та народів світу.
Вертепна скринька з села Дегтярі (Чернігівщина)

З найкращими побажаннями 
Віталій Гольцов.


 

Фотоконкурс


Дорогі наші глядачі, пропонуємо вам взяти участь у фотоконкурсі «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я». У багатьох з вас зберігаються світлини, на яких ви і ваш малюк сфотографовані в нашому театрі.тНадсилайте найцікавіші на наш фотоконкурс.
Роботи можна надсилати у зручний для вас спосіб:
- На електронну адресу театру chernigov.teatr@gmail.com
- Вислати поштою на адресу театру : Чернігівський обласний театр ляльок, Проспект Перемоги,135, Чернігів 14013 з поміткою на фотоконкурс «МАМА,ТАТО,Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я»
- Особисто привезти в театр
- А також викласти в альбом «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я» на сторінку театру в контакті http://vk.com/club33415852

При відправці необхідно вказати прізвище і контактні телефони.
Найцікавіші фотографії будуть виставлені в фойє театру і розміщені на сайті театру.
Автори найкращих фотографій отримають дипломи і подарунки.
    cheap windows 7 student adobe cs6 design premium student discount mac buy windows xp pro upgrade
purchase adobe acrobat x standard student discount adobe photoshop elements 12 mac buy windows xp original buy microsoft publisher 2003 upgrade buy final cut express 2 windows 7 price oem
    discount ms office ultimate 2007 microsoft visual 2012 professional http://socialwork.columbia.edu/sites/all...
purchase microsoft windows xp home edition discount parallels 10 buy expression web 4 microsoft
    what is the price of windows 7 home premium cost of office 2007 product key buy final cut pro download
buy mathcad 11 software cheap rosetta stone spanish 1 cheap windows 8.1 retail