СТОРІНКА ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА

СТОРІНКА ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА

У поліпшенні загального культурного рівня громадян України важливу роль може відігравати і театральне мистецтво – вагома складова культури. І особливо мистецтво театру ляльок – першого театру в житті дитини... „Основними засадами державної політики у сфері культури є: ... визначення естетичного виховання дітей та юнацтва пріоритетом розвитку культури” (Стаття 3. Закон України №2778-VI Про культуру). Очевидно, що мистецтво граючої ляльки – універсальне та охоплює всі вікові категорії глядачів.
„Лялька є особливим засобом пізнання світу. Лялька – вічний персоніфікований згусток енергії, а у театрі ляльок дуже важливий ритм, який людина одержує при народженні, що дозволяє людині бачити, чути, почувати, любити й розуміти; який і робить людину людиною”.

Ми започатковуємо культурно-мистецький проект „Українські класики на нашій сцені”. Перша частина – „Тарас Шевченко. Поема-містерія „Великий Льох”. Це символ вічного народного духу; віри у відродження; духовні скарби, що укриті в недосяжному для чужинців Великому льосі... Вистава- рок-опера.

Тарас Шевченко

У ХVІІІ столітті на Чернігівщині постійно гралися вертепні вистави.
Для розширення культурного розвитку розмаїття, відтворення навичок, звичаїв, форм показу – театр створить вертепну виставу. Цим сприятиме збереженню нематеріальної культурної спадщини України.
В рамках роботи „Товариства друзів Котигорошка” в цікавій ігровій формі маленькі глядачі будуть знайомитись зі славними сторінками історії України, традиціями українського народу та народів світу.

Вертепна скринька з села Дегтярі (Чернігівщина)

З найкращими побажаннями
Віталій Гольцов.

cheap windows 7 student adobe cs6 design premium student discount mac buy windows xp pro upgrade