Бабусина пригода

Художник В.Виходцевський

Композитор С.Беспала

Хореограф А.Вінтовка

Яка ж то дивна пригода трапилася з бабусею? Одного разу випасала вона на узбіччі лісу каченят та й зустрілася з Ведмедем, але не розгубилася, не

злякалася, а пригостила клишоногого  медом, бо ж відомо, що ведмеді страх

які медолюби. Отак вони і заприятелювали  і один одному допомагати стали: Ведмідь врятував бабусиних каченят від нахаби Лиса, а Бабуся боронила Ведмедя від Мисливця. Бо на добро віддячувати  добром є звичай у людей і у лісової звірини.

download solidworks mac http://ethics.arizona.edu/sites/default/... buy leopard 10.5
download adobe photoshop cs3 macintosh buy final cut pro x dicrep http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... buy adobe photoshop elements mac buying lightroom 5 online cheap solidworks 2008
    buy windows 7 additional license buy windows 7 disc buy outlook 2010 without office
buy adobe cs6 for mac discount parallels 10 cheap after effects buy