Марійка та Ведмідь

Марійка та Ведмідь

"Марійка та Ведмідь"

зворушлива і добра історія про те, як важливо мати поряд справжнього друга

Автор - В.Швембергер

Режисер - засл. арт. України В.Гольцов

Сценографія - В.Сунгуров

Ляльки - Т.Коваль

...Одного разу маленька дівчинка Марійка заблукала в лісі і потрапила до хатинки, де жив дуже сердитий, неохайний, неввічливий Ведмідь – справжнісінький бурмило.

Та виявилося, що у Михайла Потаповича, насправді, добре серце, а Марійка стала для нього тим справжнім другом, який допоміг зрозуміти Ведмедю, як це гарно бути щедрим на добро.

best price windows 7 professional 64 bit buy ms windows 7 pro best buy windows xp
http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... 1 password 3 for mac http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... used autocad 2008 buy autodesk autocad cheapest acrobat reader
    buying office word best buy windows 8 promotion adobe photoshop cs5 extended best buy
photoshop elements 9 discount code buy 2007 access microsoft best buy windows 7 ultimate