Зимові пригоди Крукоруків

Режисер-постановник засл.артист України Віталій Гольцов

Сценографія і ляльки Тетяна і Василь Виходцевські

Хореограф Артем Вінтовка

Любі наші глядачі, вам, напевно, цікаво дізнатися хто ж такі Крукоруки? Крукоруки – невеличкі кумедні створіння, у них є ротик-дзюбик і руки-крила. Вони пустотливі, як діти. Наша вистава про неймовірну пригоду, яка трапилася з ними на зимові свята, адже в Новий Рік завжди відбуваються всілякі дивовижі і здійснюються найзаповітніші мрії, це час найчудовіших подарунків і найвеселіших свят.

cheapest mountain lion cheapest microsoft word buy excel 2010
cheapest 2010 microsoft office buy office 2007 professional plus autocad 2015 price lightroom 3 cheapest price best price omnipage 16 cost of adobe cs3
    download adobe elements 9 best buy adobe acrobat xi standard cheapest windows xp license
purchase ilife 11 buy windows 7 professional upgrade download http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/...