Вовченятко з казкової торби

Художник - С.Прокоф’єва

Композитор - Ю.Шевченко

Хореограф - А.Вінтовка

…Котилася торба з чернігівського горба. А в тій торбі – казочка про маленького Вовчика, який мріє про далекі мандри і друзів. Але Чорний Крук примушує його бути жорстоким і полювати на здобич. От і доводиться сіренькому вирішувати: чим же поступитися задля ситості? Чи не варто навчитися безсоромно брехати і грубо виривати шматок у слабшого? Подолавши свої страхи та невпевненість, маленький герой залишається на стороні добра, совісті, правдивості.

Для дітей з 5-и років

Вистава учасниця фестивалів:

1997р. Міжнародний фестиваль театрів ляльок малих форм «Два са малко, три са много» (Пловдив. Болгарія)

1998р. V-й Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Інтерлялька – 98» (м.Ужгород. Україна) Диплом «За музично-ритмічне вирішення вистави»

2001р. І-й Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Серебряный осётр» (г.Влогоград Р.Ф.)

2009р. VІІ-й Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Золотий Телесик-2009» (м.Львів. Україна)

2007р. Творчий колектив вистави став лауреатом Обласної літературно-мистецької премії ім.Михайла Коцюбинського

Автор і  режиссер - засл.арт. Украины В.Гольцов

Художник - С.Прокоф’єва