Вовченятко з казкової торби

Пошук

Планы театра

У 2014 році театром планується 6 прем'єр. Так, як цей рік — рік ювілею Тараса Шевченка, то відзначати його будемо музичною виставою “Великий Льох” за його однойменною поемою-містерією. Вона адресована старшокласникам, студентам, молоді  і всім, хто цікавиться творчістю поета-пророка.

Театр продовжує творчу співпрацю з відомим українським письменником Іваном Андрусяком. Цього разу для найменшеньких глядачів у березні вийде вистава  “Зайчикові знахідки”. Проста і повчальна історія про маленького зайчика, що допоміг і маленьким  звірятам, і тим, хто набагато більший за нього.

Для найменшеньких глядачів театр, вперше в своїй практиці, задумав маленьку виставу-гру «Веселий садочок» у фойє, в якій діти зможуть не тільки слідкувати за сюжетом, але й, насамперед, брати участь в цьому дійстві, активно рухаючи його до кінцевої мети.

Далі в планах театру вистава до 120-річного ювілею Олександра Довженка, ім'я якого має наш театр. Харківський режисер Олександр Ковшун здійснить у червні постановку для школярів за творами митця та сторінками його біографії. Вистава буде мати назву «Ріка життя». Прем’єрний показ цієї вистави відбудеться у вересні на Всеукраїнських Довженківських читаннях у Сосниці.

Для учнів середнього віку приготуємо виставу про легендарного героя-земляка Іллю Муромця. П'єсу з назвою «Ілля Муромець» створив чернігівський автор Віталій Топчій. У виставі будуть діяти і сам звитяжний герой, і князі Мстислав та Володимир, і Соловей-розбійник.

Наприкінці року вийде вистава “Нові пригоди маленького Мука” за п'єсою Олександра Герасимова, в основу якої лягли казки німецького письменника Гауфа. Маленький Мук буде попадати у різні історії, але завжди щасливо з них виходити.

У 2014 році ми почнемо дворічний проект по створенню вистави  для дорослих. 

Традиційно в театрі відбудуться і День Святого Миколая,і Новорічні ранки, і нове видовище для всіх, хто любить зустрічати зимові свята.  
 
Продовжить роботу Творча Експериментальна  Майстерня (керівник Рената Гафурова). В планах роботи майстерні постановки вистав: «Всі хлопчики – дурні»
К. Драгунської, «Досьє на Замазуру» Я.Главацького, «Пробач мені» за твором Б. Железняка «Опудало»,  «Біда від ніжного серця» В.Сологуба та поетичної програми  «На кромке сердца».


Вовченятко з казкової торби

Автор і  режисер - засл.арт. України В.Гольцов

Художник - С.Прокоф’єва

Композитор - Ю.Шевченко

Хореограф - А.Вінтовка

 …Котилася торба з чернігівського горба. А в тій торбі – казочка про маленького Вовчика, який мріє про далекі мандри і друзів. Але Чорний Крук примушує його бути жорстоким і полювати на здобич. От і доводиться сіренькому вирішувати: чим же поступитися задля ситості? Чи не варто навчитися безсоромно брехати і грубо виривати шматок у слабшого? Подолавши свої страхи та невпевненість, маленький герой залишається на стороні добра, совісті, правдивості.

 

 

Для дітей з 5-и років

 

 

Вистава учасниця фестивалів:

1997р. Міжнародний фестиваль театрів ляльок малих форм «Два са малко, три са много» (Пловдив. Болгарія)

1998р. V-й Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Інтерлялька – 98» (м.Ужгород. Україна) Диплом «За музично-ритмічне вирішення вистави»

2001р. І-й Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Серебряный осётр» (г.Влогоград Р.Ф.)

2009р. VІІ-й Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Золотий Телесик-2009» (м.Львів. Україна)

2007р. Творчий колектив вистави став лауреатом Обласної літературно-мистецької премії ім.Михайла Коцюбинського

 

 

 

Автор і  режиссер - засл.арт. Украины В.Гольцов

Художник - С.Прокоф’єва

Композитор - Ю.Шевченко

Хореограф - А.Вінтовка

 …Котилася торба з чернігівського горба. А в тій торбі – казочка про маленького Вовчика, який мріє про далекі мандри і друзів. Але Чорний Крук примушує його бути жорстоким і полювати на здобич. От і доводиться сіренькому вирішувати: чим же поступитися задля ситості? Чи не варто навчитися безсоромно брехати і грубо виривати шматок у слабшого? Подолавши свої страхи та невпевненість, маленький герой залишається на стороні добра, совісті, правдивості.

 

Фотоконкурс


Дорогі наші глядачі, пропонуємо вам взяти участь у фотоконкурсі «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я». У багатьох з вас зберігаються світлини, на яких ви і ваш малюк сфотографовані в нашому театрі.тНадсилайте найцікавіші на наш фотоконкурс.
Роботи можна надсилати у зручний для вас спосіб:
- На електронну адресу театру chernigov.teatr@gmail.com
- Вислати поштою на адресу театру : Чернігівський обласний театр ляльок, Проспект Перемоги,135, Чернігів 14013 з поміткою на фотоконкурс «МАМА,ТАТО,Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я»
- Особисто привезти в театр
- А також викласти в альбом «МАМА, ТАТО, Я – ТЕАТРАЛЬНА СІМ’Я» на сторінку театру в контакті http://vk.com/club33415852

При відправці необхідно вказати прізвище і контактні телефони.
Найцікавіші фотографії будуть виставлені в фойє театру і розміщені на сайті театру.
Автори найкращих фотографій отримають дипломи і подарунки.
    buy access 2010 online download ms office 2010 professional beta student discount adobe illustrator cs5
cost of cs6 master collection mac http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... buy windows xp sp3 key buy adobe illustrator cs3 mac discount quicken deluxe 2009 purchase adobe cs4 mac
    corel 11 for mac free can i buy outlook 2011 separately where to purchase illustrator cs5 for mac
student discount photoshop cs3 http://www.warrnambool.vic.gov.au/sites/... chief architect x2 for sale
    cheap autocad lt 2010 cheap windows 2008 enterprise purchase onenote 2007
cost of microsoft office for mac used solidworks cheap photoshop cs3 mac