Як подружитися з Чакалкою

Автор І. Андрусяк
Режисер засл. артист України В.Гольцов
Сценографія і ляльки В.Виходцевський, Т. Виходцевська

Ви ще не знаєте, хто така Чакалка? Чакалка – це таке казкове страшидло з роду бабаїв, бабаїх і різних там баб яг, якими, за звичай, батьки лякають неслухняних і вередливих діток. Мовляв, прийде і забере до лісу, якщо не будуть слухатись.
Саме так і сталося з дівчинкою Стефою, яка разом з іншими бешкетниками потрапляє до казкової «школи бабаїв і Чакалок» .
Але запевняємо вас, у нашій виставі все закінчиться добре. Чакалка – це казкова істота, а в казці навіть маленьке добро перемагає велике зло. І завдяки чуйності та доброті Стефи страшна Чакалка «перевиховується».

Для дітей з 5 років.

download chief architect library http://ethics.arizona.edu/sites/default/... cheap indesign cs5
cheapest rosetta stone spanish price ms office 2013 cheap buying windows 7 oem online buy adobe illustrator cs3 mac discount quicken deluxe 2009 best price microsoft office 2010 professional
    cheap acrobat for mac http://socialwork.columbia.edu/sites/all... purchase acrobat professional xi