Казочка лісової галявинки

Художник, ляльки: Т.Коваль
Композитор: С.Безпала
Хореограф: А.Вінтовка

Вистава об’єднала дві п’єси класика драматургії театру ляльок Ніни Гернет – «Галявинка» і «Як кошеня вчилося нявкати». Це веселі  і трішечки повчальні історії про пригоди дівчинки на лісовій галявинці і про маленьке кошеня, яке лісові звірята вчили нявкати.

Для дітей з 4-х років

buy windows 7 premium home buying adobe photoshop elements 9 http://ethics.arizona.edu/sites/default/...
cost of solidworks download photoimpact price of windows xp sp3 buy efex pro buy rosetta stone swedish online price of windows 8 professional oem
    adobe photoshop student discount http://socialwork.columbia.edu/sites/all... microsoft word 2007 buy online