Івасик-Телесик

Автор – О. Олесь

Режисер-постановник – засл.арт.України В. Гольцов

Художники – Т. і В. Виходцевські

Ой, жили-були Дід та Баба. А діточок у них не було. От і попросила Баба Діда принести з лісу деревинку. Сповила її, поклала у колисочку та й колискову заспівала. І трапилось диво дивне – у колисочці замість деревинки хлопчик з’явився. Назвали його Івасиком-Телесиком.

А от, що трапилось далі, ви дізнаєтесь переглянувши виставу. В ній, як і в кожній казці, є і захоплюючі пригоди, і чарівництво, лиходії та друзі, і, звичайно ж, щасливий кінець.

Для дітей з 4 років.

download 2007 office student version windows 7 starter edition price buying office 2013 pro
buying elements 12 mac best buy photoshop cs4 cost purchase windows 7 professional 32 bit buying autoroute 2010 cheap mindjet mindmanager discount windows 7 full students
    buying adobe photoshop elements 12 mac download office 2011 for windows http://socialwork.columbia.edu/sites/all...