ІЛЛЯ МУРОМЕЦЬ

ІЛЛЯ МУРОМЕЦЬ
(за мотивами давньоруських билин)

Автор п’єси В.Топчій
Режисер - постановник засл. артист України В. Гольцов
Сценограф В. Виходцевський
Композитор Д. Винник

Багато століть тому на нашій українській землі, яка тоді мала назву Русь, проживали  хоробрі диво-богатирі. Вони боронили рідну землю і свій народ від недругів. Оповіді про їхні
славні подвиги збереглися в народній пам’яті – билинах, казках. І був серед  тих богатирів Ілля Муромець, що родом з-під  містечка  Муромська на Чернігівщині Свою відвагу і силу богатирську він вперше проявив на рідній чернігівській землі. Про те, як захистив  Ілля Муромець  град Чернігів від  навали бусурманської та здолав лиходія Солов’я Розбійника, ви дізнаєтесь, переглянувши нашу виставу.

для дітей з 6 років

cheapest mountain lion cheapest microsoft word buy excel 2010
cheapest 2010 microsoft office buy office 2007 professional plus autocad 2015 price lightroom 3 cheapest price best price omnipage 16 cost of adobe cs3
    download adobe elements 9 best buy adobe acrobat xi standard cheapest windows xp license