Жирафа і Носоріг

Художник І.Кульчицька

Весела історія про дружбу Жирафочки і Носорога. Але кожного з них засмучує
думка про те, що вони не пара. Адже у Жирафочки довга шия, а у Носорожика
– коротка. От і вирішили вони звернутися за допомогою до відомого Лікаря
Марабу. Що з цього вийшло? Вийшло багато кумедних непорозумінь. Але врешті
решт герої зрозуміли: кожен повинен залишитися таким, яким є і у цьому
його привабливість. Чи не повчальна думка для малечі та й дорослих?

cheapest adobe acrobat 9 apple final cut x cheap purchase windows 7 professional 32 bit
download autocad lt 2014 download microsoft word 2010 buy adobe cs4 used autocad 2008 buy autodesk autocad buy corel draw 12 license
    microsoft office home & student 2010 download apple final cut studio microsoft office 2008 for mac student cheap
office 2013 professional plus student discount cost of adobe indesign cc 2014 cheap mac os x 10.6