Подорож казками

Подорож казками

Автори М.Губар, О.Рудько

Режисер О.Рудько

Вистава-гра за мотивами українських народних казок.
...Від Діда втекла вередлива Коза-Дереза. Глядачі разом з Котом Мурчиком
мандрують по казках, щоб відшукати неслухняну кізку. В цій мандрівці вони
рятують колобка від Лисиці, роблять аеробіку з Бабою Ягою. З ними
трапляються ще багато цікавих пригод.

buy adobe after effects cheap microsoft office 2013 download download nik software dfine
rosetta stone polish used best price acrobat 9 pro upgrade download adobe photoshop cs6 for mac cheap microsoft office word 2010 price windows 8.1 cheap nuance pdf converter
    best buy microsoft office 2011 mac http://socialwork.columbia.edu/sites/all... buy autodesk inventor professional 2015 commercial
buying windows 7 product key online where can i buy outlook express buy autocad 2010 software