Котик, Півник та Лисичка

Автор О.Олесь

Режисер засл.арт.України В.Гольцов

Художник В.Виходцевський

Вистава для найменшеньких за мотивами української народної казки... Жили
собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного
разу хитра Лиска вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його
рятувати. Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому
Півникові – він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого
побратима.

Вистава брала участь у V-у Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька» (м.Вінниця. Україна) 2007рік

Димлом «За кращу хореографію вистави»

buy autosketch 10 melbourne download indesign cs6 interactive documents purchase adobe acrobat professional
best price acrobat xi pro extended cheapest indesign buy used microsoft office cheap corel draw software cheapest office 2007 prices best buy streets and trips
    download microsoft visio 2010 download audition for mac http://socialwork.columbia.edu/sites/all...
windows 7 ultimate buy online download powerpoint 2004 for mac buy windows 7 online uk
    buy revit 2010 buy autocad 2010 full version buy corel photoimpact
buying windows xp professional edition discount framemaker 8 buying microsoft outlook 2007