Жадібне Ведмежатко

Художник - Т.Коваль

Композитор - С.Беспала

Текст пісень - М.Губар

Запрошуємо вас до лісу, де дружно живуть звірята, пташки, маленькі комашки. А ще тут живе жадібний Ведмедик Мишко, який вважає, що все в лісі повинно належати тільки йому: і шишки, і гриби. Та замість шишок Мишко отримав лише гулі на лобі. Так трапляється з усіма жаднюгами. Сподіваємось, серед наших глядачів немає «жадібних ведмедиків».

download 2010 office buy leopard os x 10.5 mac ilife 11
http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... buy adobe photoshop cs4 for mac http://oxfordstudies.arizona.edu/sites/d... cheap windows server 2003 licence price of autocad 2011 mechanical buy office 2008 for mac
    buy windows xp pro canada cheap photoshop cs4 buy buy corel photoimpact
buy microsoft word for mac download buy microsoft office 2010 teacher best price adobe acrobat xi